Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

ŞEHİRLER ARASI TAŞIMA İZMİR

 

2000 yılından bu yana 16 yıldır İzmir şehirlerarası nakliyat hizmeti veren firmamız Atasay Nakliyat İzmir’den türkiye’nin bütün illerine evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Hizmet anlayışımız daima müşteri odaklıdır. Personelimiz güler yüzlü, yetkin ve çalışkan insanlardır. Firmamızın sadece bu özellikleri dahi bu hizmette firmamızı tercih etmeniz için yeterlidir.  Şehirlerarası nakliyat hizmeti verilirken adım adım gidilmeli ve her adım güzelce detaylandırılmalıdır. En ufak bir aksaklık dahi uzun yolda büyük sorunlar çıkarabilir.

Bu nedenle 16 yıllık tecrübemizle firmamızı tercih etmeniz lehinize olacaktır. İzmir Şehirlerarası Nakliyat hizmetimizde süreçler adım adım aşağıdaki gibidir; İzmir evden eve nakliyat bilgisini veren personelimiz. Evinizi görüp ihtiyaçlarınızı analiz etmek üzere istediğiniz tarihte ekspertiz gönderimi yapar. Evinize gelen ekspertizimiz oda sayınıza, eşyalarınıza, evinizin konumuna bakar, aynı şekilde taşınacağınız yerle ilgili bilgi alır, kilometre hesabı yapar ve en doğru taşınma şekline karar verir.

Eşyalarınız incelenir ve sigorta değeri belirlenir. 
Tüm bu planlamalar, fiyat ve sigorta bedelleri yazıya dökülür ve karşılıklı anlaşma yapılarak tüm haklarınız güvence altına alınır. Taşınma günü personelimiz tüm araç gereçleriyle birlikte erkenden orada olur ve hemen çalışmalara başlar. Sökülebilen demonte mobilyalarınız marangozlarımızca demonte edilir, beyaz eşyalarınızın tesisatları çıkarılır.

Büyük, küçük tüm eşyalarınız, mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız ambalajlandıktan sonra asansörle veya manuel olarak araçlarımıza taşınır. Araçlarımızda düzgün bir şekilde istiflenen, korunaklı ambalajlarımız sayesinde eşyalarınızın zarar görme riski azaltılmış olur. Aracımız yola çıkar ve taşınma yerine gelindiğinde tüm eşyalarınız yeni evinize yerleştirilir. Beyaz eşyalarınız tesisatlarına bağlanır, mobilyalarınız montajlanır. Tüm eşyalarınızın ambalajları çıkarıldıktan sonra taşınma işlemi sona erer.

Kapalı ve çelik kasalı araçlarımız yüksek süspansiyonludur, istifleme şeklimiz sayesinde ağırlık dengelemesi yapılır. Böylece uzun yolda kaza riski minimuma düşürülür. Ambalajlama işlemini de titizlikle gerçekleştirdiğimiz için eşyalarınıza bir hasar gelmez. Şehirlerarası nakliyat çok çetrefilli bir iştir; özellikle taşınan kişi için. Bu nedenle müşterilerimizin hassasiyetlerine yönelik hizmet veriyoruz. İzmit Nakliyat hizmetlerinde bir numara olan firmamıza her türlü iletişim kanalından her an iletişime geçebilirsiniz. 


 

Taşıyorum, taşıyorsun, taşıyor, taşıyoruz, taşıyorsunuz, taşıyorlar… Taşımak kelimesinin bu kadar çekimlenmiş halini bir isim altında toplamak mümkün olabilir mi? Elbette ki olabilir. Peki nedir o kelime? Nakliyat.

 

Şehirler arası eşya taşıma, şehir içi eşya taşıma, şehir içi taşıma, şehirler arası taşıma, parça eşya taşıma, para kasası taşıma ve daha birçok taşımak kelimesiyle alakalı hizmet nakliyat sektörünün içinde mevcuttur. Peki bu mevcudiyete ilave olarak gelen başka hizmetlerde mevcut mudur? Evet. Tabii ki mevcuttur. Sektörde bu hizmetin adına eşya depolama ismi veriliyor. Şehir içi eşya taşıma hizmetleri bir yana dursun eşya depolama hizmeti gün geçtikçe önemini arttırarak sektörde ciddi bir paya ulaşmaktadır. Sebebi ise aşinadır. Başka bir şehre gidiyorsunuz. Gideceğiniz yerde tüm konaklama ihtiyaçlarınız karşılanıyor ve eşyanızı beraberinizde götürmeye gerek duymuyorsunuz. İşte bu noktada genel olarak eşyalarınızı ikinci el olarak satma ya da ihtiyacı olan hanelere hediye etme fikirlerini düşünüyorsunuz. Eşya depolama hizmeti sayesinde bu kayıptan kurtuluyorsunuz.

 

ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

 

Konuya başka bir açıdan daha bakmak mümkün.

 

Örneğin şehirler arası eşya taşıma firmasıyla görüşerek, çok gerekli gördüğünüz eşyalarınızı taşıyabilir, gerekli görmediğiniz eşyalarınızı ise depolarda muhafaza edebilirsiniz. Parça eşya taşıma hizmeti de bu anlamda sizi destekleyen üçüncü bir hizmet olarak karşınıza çıkacaktır. Ayrıca özel ağır bir kasanız var ise onu da dert etmeyin. Para kasası taşıma hizmetleri de artık nakliyat firmaları tarafından özenle gerçekleştirilmektedir.

Şehirler arası eşya taşıma hizmetinin birde kurumsal boyutu var. Kurumsal bir firma iseniz ve şirketinizi başka bir şehre taşımak istiyorsanız, mevcut çalışan personelinizin kürek kemiğini zorlamanıza gerek olmadığını hemen belirtmek isteriz. Bırakın şehir içi eşya taşıma ya da şehirler arası eşya taşıma hizmetlerinizi profesyoneller gerçekleştirsin. Emin olun bel ağrısız, zahmetsiz, zamandan ve maliyetlerden tasarruf ederek, güvenilir bir şekilde eşyalarınızın taşınması gerçekleşecektir. Sadece şehir içi taşımaşehirlerarası taşıma hizmetleri veren iyi bir partner bulun. Gerisi masanızın üzerindeki kahve fincanını kaldırmak kadar kolay olacaktır. Kaldırmaktan kastımız taşınma işlemlerinin ne kadar hafifleyeceğinden sizleri haberdar edebilmek. Nakliyat firmanıza iyi taşımalar, size ise iyi taşınmalar diliyoruz.