Mağaza Taşımacılığı

İZMİR MAĞAZA TAŞIMA

 

Firmamız; İzmir evden eve nakliyat İzmir Mağaza Taşımacılığı hizmetini kalite güvencesiyle yerine getirmektedir. Mağazanızdaki tüm giysi ve mobilyaları özel taşıma araçlarımız sayesinde istediğiniz yere kolaylıkla sevkedebilmektedir. Firmamızın geniş ve her ihtiyaca göre faklılık gösteren araç filosu, donanımlı, uzman personel kadrosu tüm taşımacılık süreçlerinde etkin bir faaliyet göstererek her işinizi kolaylaştıracaktır. Aynı zamanda izmir evden eve nakliyat hizmetide vermekteyiz.


İzmir mağaza nakliyat süreci kabaca aşağıdaki şekilde ilerler;

Öncelikle ekspertizimiz tarafından bir ön ziyaret yapılarak mağazanız incelenir. Eksperimiz taşınacak malzemeler ve taşıma şekliyle ilgili tespitlerde bulunur. 
Kullanılacak araç gereçler, çalışacak personeller, çalışmanın süresi belirlenir ve bu konuda bilgilendirme yapılarak. Müşterimizin istekleri dinlenir, Bu istekler de hesaba katılarak bir organizasyon şeması oluşturulur. Tüm bu çalışmalar kağıt üzerinde yazıya döküldükten sonra bir anlaşma niteliği kazanır ve karşılıklı olarak imzalanarak tüm haklarınız güvence altına alınır. Mağazalarınızdaki raf ve mobilyalarınız marangozlarımızca demonte edilir. Gideceğiniz yerde de tekrar geri montajlanarak kullanımınıza sunulur. Soyunma kabinleriniz demonte dilip ambalajlanır. Vitrin mankenleriniz streçlenip havalı naylonlara sarılır. 

Personelimiz belirlenen tarihte taşıma işlemine başlar. Tekstil ürünleriniz paketlenir. Araçlarımız kapalı ve çelik kasalara sahip olup, hijyenik koşullarda sık sık dezenfekte edilerek muhafaza edilmektedir. Tekstil malzemeleriniz naylon ambalajlara sarılarak birbirileriyle ve bulunduğu yüzeyle temas etmeden paketlenerek istiflenmektedir. Dilerseniz bu hizmete ek olarak depolama hizmeti de verebilmekteyiz. Ayrıca tüm ürünlerimiz firmamız kalite güvencesiyle sigortalanarak güvence altına alınır. 
Bu eşyalarınız da araca aynı ustalıkla istiflenerek taşıma yerine ulaştırılır. Burada tüm materyaller uzman ekiplerimizce ambalajlarından çıkarılır, montajlanır ve yerleştirilir.  Ustalıkla çalışan personellerimiz bir işi daha başarıyla gerçekleştirmiş olur.

Mağaza Taşımacılık işlemlerimizin tamamında eşyalarınızı sigortalayarak taşımaktayız. Mağazanızın taşınmasıyla ilgili tüm teknik detaylar firmamıza aittir. Böylelikle sadece kendi işinize odaklanmanızı sağlıyoruz. Verdiğimiz nakliye hizmetlerinin tamamında her zaman kalite ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktayız. Bu sebeple firmamız işiniz için doğru bir seçim olacaktır. Telefon numaramızdan bizlere ulaşarak her türlü bilgiyi alabilirsiniz.