izmirevdenevenakliyatİZMİR KURUMSAL EŞYA TAŞIMACILIĞI

İzmir Kurumsal Nakliyat hizmetlerinde en köklü firmalardan bir tanesi olan firmamız Atasay Nakliyat 2000 yılından bu yana kurumsal firmalara nakliye hizmeti vermektedir.  İzmir Evden Eve Nakliyat işlemlerinde en çok tercih edilen firma niteliğine sahip olan firmamız son yıllarda aynı güveni kurumsal müşterilere de aşılamıştır. Şirket olarak her zaman müşteri memnuniyetini en ön plana koyan firmamız; en zorlu işlerin bile altından her zaman müşteri isteklerini analiz ederek kalkmıştır. 
Firmamızdan hizmet almanız durumunda ücretsiz olarak verdiğimiz ekspertiz gönderimi hizmetimiz sırasında detaylı bir etüt çalışmasıyla tüm ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde analiz ederiz. İzmir Nakliye firmaları içerisinde en saygın firmalardan olan firmamız Atasay Nakliyat her nakliye şirketinin verdiği bir hizmeti, en iyi olma arzumuzla farklılaştırmaktadır. Tüm ekspertiz çalışanlarımız kendi alanlarının en iyilerinden olup, alacağınız tüm hizmeti çok iyi bir şekilde planlamakta ve daha bu plan aşamasında işinizin yarısını yarısını halletmektedir. Ekspertiz çalışanlarımız sizleri her konuda bilgilendirecektir. Her türlü kötü sürprize karşı bir B planı hazırlayarak işinizin her şekilde hallolmasını sağlayacaktır. En uygun fiyatı alırken, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve hazırladığı sözleşmeyle tüm haklarınızı güvence altına alacaktır. 
Ekspertiz hizmetimiz firmamızla iletişime geçtikten sonraki ikinci aşamadır. Firmamızla iletişime geçtikten sonra hizmetin detayları ile ilgili, ekspertiz ziyaretimiz gerçekleştirilir. Ekspertizimiz her konuda bilgi verir; kaç personel çalışacak, çalışma ne kadar sürecek, hangi araç kullanılacak, taşıma ne şekilde yapılacak, hangi malzemeler kullanılacak vs… gibi. İzmir Nakliye hizmetlerimizde en önem verdiğimiz konular; yeniden tercih edilebilir olmak, ihtiyaca yönelik sağlıklı hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.  Bu anlamda sitemizdeki içerikleri okuyup değerlendirmeniz, bizlerle her konuda irtibata geçmeniz bizim için çok önemlidir. İhtiyacınız olan her konuda firmamız İzmir Atasay Nakliyat ile hemen iletişime geçebilirsiniz.
Taşınma günü ekspertizimizce niteliğine göre sınıflandırılıp, kaydedilen ve sigortalanan eşyalarınıza paketleme yapılacaktır. Demonte edilebilen mobilyalarınız demonte edilecek, taşınılan işyerinde tekrar montajlanacaktır. Bu işlem uzman marangozlarımızca yapılır.  Paketleme ekibi eşyalarınızı düzgün ve korunaklı bir şekilde paketleyerek sınıflandıracak, paketlenen bu eşyalar taşıma ekibimizce araca düzenli ve hassasiyetlerine uygun bir biçimde araca yüklenecektir. İzmir’de adını duyuran firmamız işte bu planlı çalışma düzeni sayesinde 16 yılda çok büyük bir ilerleme sağlamıştır. 
Firmamız her türlü işyerini taşıyacak alet ekipmana ve personel sayısına sahiptir. İzmir Nakliye hizmetlerimizde en önem verdiğimiz konular; yeniden tercih edilebilir olmak, ihtiyaca yönelik sağlıklı hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.  Bu anlamda sitemizdeki içerikleri okuyup değerlendirmeniz, bizlerle her konuda irtibata geçmeniz bizim için çok önemlidir. İhtiyacınız olan her konuda firmamız İzmir Atasay Nakliyat ile hemen iletişime geçebilirsiniz.