Her sektörüde olduğu gibi; Nakliyat sektörüde tavsiye üzerine çalışma sistemi olan bir alandır. İzmir evden eve nakliyat tavsiye üzerine bir çok müşteri talebine cevap vermiş olan firmamız deneyimli nakliyat personelleri ile sizlere hizmet vermektedir. Tavsiye edilen bir nakliyat firması olmak, nakliyat sektöründe fark yaratmış, vermiş olduüu eşya taşıma hizmetleri ile dikkat çeken bir firma olduğunuzu ispatlar. Firmamız önderliğinde nakliyat hizmeti alan müşterilerimiz, memnun kaldıkları için; Nakliyat ihtiyacı olan, komşu, akraba ve tanıdıklarına tavsiye etmek ve firmanızı önermesi nakliyat firması için hem yeni müşteri portföyü oluşturmak hemde saygınlık kazanması için oldukça önemli bir durumdur. 

izmir-evden-eve-nakliyat-tavsiye

Nakliyat sektöründe taşınma hizmeti verdiğiniz müşterileriniz, yapmış olduğunuz nakliyat hizmetinden ne kadar çok memnun kalır ise; her daim müşterilerinizin aklında kalıcı bir firma olacaksınız anlamına gelmektedir. Memnun kalan müşteriler daha sonrasında taşınma itiyacı duyduğunda her daim nakliyat hizmeti aldığı ve çok memnun kaldığı firmayı her zaman tercih edecektir. Bir örnek vermek gerekir ise; Bir restorantta yemek yediniz ve yediğiniz aklınızda kalıcı bir tad bırakıyor ve çok beğendiyseniz arkadaşlarınıza yada çevrenizdeki insanlara bu restorantta yediğiniz yemek hakkında ister istemez bahseder ve farkında olmadan reklamını yapmış olursunuz. İşte tavsiye sistemi bu alanda olduğu gibi nakliyat sektöründede bu şekilde memnuniyete dayalı olarak ve akılla kalıcı taşınma hizmeti sunmanız hususuna dayalı bir iştir. Atasay nakliyat firmamızdan hizmet alan ve izmir evden eve nakliyat işinde tavsiye edecekleri firma konusunda her daim bizi tercih eden müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Nakliyat firmamızdan taşınma hizmeti alarak; firmamızı tercih etmesi için çevresindeki kişileri bizlere yönlendiren değerli müşterilerimize süresiz bir kampanyamız bulunmaktadır. Nakliyat referans gönderimi yapan müşterilerimize kendilerine ait taşınma ve nakliye işlerinde referans başına nakliyat indirimlerimiz söz konusudur. Nakliyat indirim kampanyamız kapsamında 3 adet nakliye ihtiyacı olan müşteri gönderimi yapmaları durumunda aile bütçelerine katkıda bulunacak indirimler yapmaktayız. Tavsiye üzerine firmamızdan hizmet almak isteyen müşterilerimiz için ise yaz ve kış sezonu farketmeksizin tam %25 Nakliyat indirimimiz olacaktır.

İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT TAVSİYE

1.) Tavsiye üzerine, referans müşteri olarak, firmamızdan nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimize %25 nakliyat indirimimiz bulunmaktadır.

2.) Atasay nakliyat aracılığında hizmet alan ve tavsiye üzere 1 kişi referans müşteri gönderimi yapan müşterilerimiz için %10 taşınma indirimi.

3.) Atasay nakliyat aracılığında hizmet alan ve tavsiye üzere 2 kişi referans müşteri gönderimi yapan müşterilerimiz için %20 taşınma indirimi.

4.) Atasay nakliyat aracılığında hizmet alan ve tavsiye üzere 3 kişi referans müşteri gönderimi yapan müşterilerimiz için %30 taşınma indirimi.

4.) Referans gönderimi yapan müşterimiz için sadece yapılan indirimlerdir. Firmamızdan nakliyat hizmeti alan ve tavsiye gönderimi doğrultusunda 1 - 2 - 3 kişi referans paylaşımı yapan müşterimiz adına talep ettiği şahsı için geçerli taşınma hizmetidir.

Taşınırken firmamızı tercih ederek onurlandıran, Memnun kalmaları sonucu firmamıza nakliyat tavsiyesi olarak; Atasay nakliyat'ı öneren tüm müşterilerimize sevgi ve saygılarımızı iletiriz. Sizin memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir.